TFT Meta İstatistikleri
Patch 18.5cSet 18'da oynayabileceğiniz en iyi TFT şampiyonlarının istatistikleri. Master+ dereceli maçlardan alınan veriler, 30 dakikada bir güncellenir.
Oyun modu
Derece
Aralık
Tür
Kademe
Göster
| Eşya | Popüler Şampiyonlar | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S | 564 | 2.78 | -1.72 | 46.3% | 77.7% | 0.1% | ||
| S | 141 | 3.18 | -1.32 | 38.3% | 70.2% | 0.0% | ||
| S | 1743 | 3.58 | -0.92 | 23.4% | 65.9% | 0.3% | ||
| S | 79 | 3.77 | -0.73 | 7.6% | 72.2% | 0.0% | ||
| S | 3497 | 3.80 | -0.70 | 24.9% | 60.9% | 0.6% | ||
| S | 11321 | 3.86 | -0.64 | 17.9% | 62.2% | 2.1% | ||
| S | 7742 | 3.92 | -0.58 | 15.7% | 61.8% | 1.4% | ||
| S | 3556 | 3.93 | -0.57 | 19.7% | 60.5% | 0.7% | ||
| S | 48855 | 3.97 | -0.53 | 15.9% | 60.3% | 9.0% | ||
| S | 3811 | 3.98 | -0.52 | 19.1% | 59.2% | 0.7% | ||
| S | 73630 | 4.00 | -0.50 | 15.5% | 59.9% | 13.6% | ||
| S | 4560 | 4.01 | -0.49 | 16.7% | 59.6% | 0.8% | ||
| S | 14169 | 4.02 | -0.48 | 18.3% | 57.9% | 2.6% | ||
| S | 850 | 4.04 | -0.46 | 18.0% | 58.1% | 0.2% | ||
| S | 19073 | 4.05 | -0.45 | 16.9% | 58.0% | 3.5% | ||
| S | 143284 | 4.06 | -0.44 | 16.4% | 57.9% | 26.4% | ||
| S | 133550 | 4.06 | -0.44 | 15.6% | 58.6% | 24.6% | ||
| S | 55177 | 4.06 | -0.44 | 14.9% | 58.2% | 10.2% | ||
| S | 88148 | 4.07 | -0.43 | 14.7% | 58.4% | 16.3% | ||
| S | 673 | 4.08 | -0.42 | 8.5% | 61.8% | 0.1% | ||
| S | 103647 | 4.10 | -0.40 | 14.4% | 57.9% | 19.1% | ||
| S | 88929 | 4.10 | -0.40 | 16.2% | 57.2% | 16.4% | ||
| S | 3799 | 4.10 | -0.40 | 18.3% | 57.4% | 0.7% | ||
| S | 449 | 4.10 | -0.40 | 20.3% | 56.1% | 0.1% | ||
| S | 105560 | 4.11 | -0.39 | 14.5% | 57.4% | 19.5% |
Sayfa 1 / 6