TFT Meta İstatistikleri
Patch 18.4bSet 18'da oynayabileceğiniz en iyi TFT şampiyonlarının istatistikleri. Master+ dereceli maçlardan alınan veriler, 30 dakikada bir güncellenir.
Oyun modu
Derece
Aralık
Maliyet
Kademe
Göster
| Şampiyon | Popüler Eşyalar | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S | 61972 | 3.54 | -0.96 | 25.7% | 66.8% | 12.1% | ||
| S | 69933 | 3.62 | -0.88 | 21.9% | 66.3% | 13.7% | ||
| S | 85797 | 3.82 | -0.68 | 19.9% | 62.3% | 16.7% | ||
| S | 97208 | 3.97 | -0.53 | 22.2% | 58.4% | 19.0% | ||
| S | 127502 | 3.98 | -0.52 | 20.7% | 58.6% | 24.9% | ||
| S | 68115 | 4.03 | -0.47 | 21.1% | 57.1% | 13.3% | ||
| S | 106015 | 4.03 | -0.47 | 20.2% | 57.6% | 20.7% | ||
| S | 40707 | 4.16 | -0.34 | 16.0% | 56.1% | 7.9% | ||
| A | 58619 | 4.22 | -0.28 | 22.7% | 52.6% | 11.4% | ||
| A | 94584 | 4.23 | -0.27 | 19.7% | 53.2% | 18.5% | ||
| A | 54438 | 4.24 | -0.26 | 10.9% | 55.7% | 10.6% | ||
| A | 91731 | 4.30 | -0.20 | 10.8% | 54.8% | 17.9% | ||
| A | 94907 | 4.30 | -0.20 | 13.3% | 54.0% | 18.5% | ||
| B | 31181 | 4.31 | -0.19 | 14.0% | 54.1% | 6.1% | ||
| B | 91280 | 4.33 | -0.17 | 15.0% | 52.8% | 17.8% | ||
| B | 22444 | 4.34 | -0.16 | 10.7% | 54.0% | 4.4% | ||
| B | 216170 | 4.34 | -0.16 | 13.3% | 53.0% | 42.2% | ||
| B | 79002 | 4.36 | -0.14 | 11.0% | 53.3% | 15.4% | ||
| B | 41417 | 4.36 | -0.14 | 10.5% | 53.1% | 8.1% | ||
| B | 70651 | 4.37 | -0.13 | 13.7% | 52.4% | 13.8% | ||
| C | 34070 | 4.40 | -0.10 | 12.5% | 52.1% | 6.7% | ||
| C | 69707 | 4.40 | -0.10 | 8.2% | 53.5% | 13.6% | ||
| C | 41114 | 4.41 | -0.09 | 12.3% | 52.2% | 8.0% | ||
| C | 98299 | 4.42 | -0.08 | 10.5% | 52.1% | 19.2% | ||
| C | 104709 | 4.43 | -0.07 | 13.3% | 51.2% | 20.4% |
Sayfa 1 / 3