İstatistiklere Dön


Ivern
Patch 18.1d4.1M+ maç analiz edildi
Seçtiğiniz filtreler için yeterli veri yok. Son 30 gün Gold+ verisi gösteriliyor.
Oyun modu
Derece
Aralık
Aşama
Eşyalar
Min. maç
Göster
| Yapı | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| S | 1.71 | -2.79 | 64.3% | 140% | |
| S | 1.80 | -2.70 | 53.3% | 150% | |
| S | 1.85 | -2.65 | 61.5% | 130% | |
| S | 1.91 | -2.59 | 72.7% | 110% | |
| S | 1.93 | -2.57 | 64.3% | 140% | |
| S | 2.00 | -2.50 | 61.5% | 130% | |
| S | 2.06 | -2.44 | 55.6% | 180% | |
| S | 2.07 | -2.43 | 40.0% | 150% | |
| S | 2.10 | -2.40 | 50.0% | 200% | |
| S | 2.13 | -2.37 | 40.0% | 150% | |
| S | 2.20 | -2.30 | 45.0% | 200% | |
| S | 2.20 | -2.30 | 53.3% | 150% | |
| S | 2.21 | -2.29 | 50.9% | 530% | |
| S | 2.23 | -2.27 | 46.2% | 130% | |
| S | 2.25 | -2.25 | 50.0% | 120% | |
| S | 2.27 | -2.23 | 36.4% | 110% | |
| S | 2.32 | -2.18 | 52.6% | 190% | |
| S | 2.33 | -2.17 | 25.0% | 120% | |
| S | 2.34 | -2.16 | 52.6% | 380% | |
| S | 2.34 | -2.16 | 50.0% | 320% | |
| S | 2.36 | -2.14 | 54.5% | 110% | |
| S | 2.38 | -2.12 | 43.8% | 160% | |
| S | 2.38 | -2.12 | 46.2% | 130% | |
| S | 2.39 | -2.11 | 45.2% | 930% | |
| S | 2.40 | -2.10 | 48.6% | 350% |
Sayfa 1 / 10