İstatistiklere Dön


Maokai
Patch 18.1d4.1M+ maç analiz edildi
Seçtiğiniz filtreler için yeterli veri yok. Son 3 gün Platinum+ verisi gösteriliyor.
Oyun modu
Derece
Aralık
Aşama
Eşyalar
Min. maç
Göster
| Yapı | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| S | 1.54 | -2.96 | 69.2% | 130% | |
| S | 1.75 | -2.75 | 58.3% | 120% | |
| S | 2.00 | -2.50 | 54.5% | 110% | |
| S | 2.27 | -2.23 | 45.5% | 110% | |
| S | 2.36 | -2.14 | 42.9% | 140% | |
| S | 2.36 | -2.14 | 45.5% | 110% | |
| S | 2.39 | -2.11 | 60.9% | 230% | |
| S | 2.42 | -2.08 | 58.3% | 240% | |
| S | 2.44 | -2.06 | 55.6% | 270% | |
| S | 2.46 | -2.04 | 61.5% | 130% | |
| S | 2.50 | -2.00 | 31.8% | 220% | |
| S | 2.50 | -2.00 | 35.7% | 140% | |
| S | 2.51 | -1.99 | 44.2% | 430% | |
| S | 2.52 | -1.98 | 48.1% | 270% | |
| S | 2.53 | -1.97 | 33.3% | 150% | |
| S | 2.57 | -1.93 | 45.9% | 610% | |
| S | 2.57 | -1.93 | 35.7% | 140% | |
| S | 2.63 | -1.87 | 25.0% | 160% | |
| S | 2.64 | -1.86 | 39.0% | 590% | |
| S | 2.66 | -1.84 | 27.6% | 290% | |
| S | 2.70 | -1.80 | 40.0% | 200% | |
| S | 2.71 | -1.79 | 42.9% | 140% | |
| S | 2.72 | -1.78 | 38.9% | 180% | |
| S | 2.75 | -1.75 | 39.5% | 760% | |
| S | 2.75 | -1.75 | 40.0% | 200% |
Sayfa 1 / 11