İstatistiklere Dön


Nidalee
Patch 18.1d4.1M+ maç analiz edildi
Seçtiğiniz filtreler için yeterli veri yok. Son 3 gün Platinum+ verisi gösteriliyor.
Oyun modu
Derece
Aralık
Aşama
Eşyalar
Min. maç
Göster
| Yapı | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| S | 2.50 | -2.00 | 41.7% | 120% | |
| S | 2.85 | -1.65 | 23.1% | 130% | |
| S | 2.92 | -1.58 | 38.5% | 130% | |
| S | 3.00 | -1.50 | 28.6% | 140% | |
| S | 3.04 | -1.46 | 21.4% | 280% | |
| S | 3.04 | -1.46 | 33.3% | 270% | |
| S | 3.07 | -1.43 | 13.3% | 150% | |
| S | 3.07 | -1.43 | 20.0% | 150% | |
| S | 3.09 | -1.41 | 27.3% | 110% | |
| S | 3.17 | -1.33 | 16.7% | 180% | |
| S | 3.17 | -1.33 | 25.0% | 120% | |
| S | 3.18 | -1.32 | 9.1% | 110% | |
| S | 3.19 | -1.31 | 23.9% | 880% | |
| S | 3.20 | -1.30 | 10.0% | 200% | |
| S | 3.21 | -1.29 | 21.1% | 190% | |
| S | 3.21 | -1.29 | 28.6% | 140% | |
| S | 3.22 | -1.28 | 33.3% | 180% | |
| S | 3.29 | -1.21 | 21.1% | 380% | |
| S | 3.29 | -1.21 | 23.8% | 210% | |
| S | 3.31 | -1.19 | 13.7% | 950% | |
| S | 3.32 | -1.18 | 18.2% | 220% | |
| S | 3.34 | -1.16 | 17.6% | 740% | |
| S | 3.39 | -1.11 | 21.7% | 230% | |
| S | 3.39 | -1.11 | 11.1% | 180% | |
| S | 3.40 | -1.10 | 20.0% | 150% |
Sayfa 1 / 10