İstatistiklere Dön


Gnar
Patch 18.4b3.7M+ maç analiz edildi
Seçtiğiniz filtreler için yeterli veri yok. Son 3 gün Emerald+ verisi gösteriliyor.
Oyun modu
Derece
Aralık
Aşama
Eşyalar
Min. maç
Göster
| Yapı | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| S | 1.64 | -2.86 | 54.5% | 110% | |
| S | 1.86 | -2.64 | 52.4% | 210% | |
| S | 2.00 | -2.50 | 54.5% | 110% | |
| S | 2.11 | -2.39 | 45.7% | 460% | |
| S | 2.15 | -2.35 | 38.5% | 130% | |
| S | 2.15 | -2.35 | 30.8% | 130% | |
| S | 2.21 | -2.29 | 28.6% | 140% | |
| S | 2.24 | -2.26 | 36.0% | 250% | |
| S | 2.32 | -2.18 | 41.2% | 340% | |
| S | 2.33 | -2.17 | 29.6% | 270% | |
| S | 2.41 | -2.09 | 40.9% | 220% | |
| S | 2.43 | -2.07 | 27.6% | 580% | |
| S | 2.43 | -2.07 | 35.7% | 140% | |
| S | 2.45 | -2.05 | 31.8% | 220% | |
| S | 2.45 | -2.05 | 27.3% | 220% | |
| S | 2.48 | -2.02 | 41.7% | 480% | |
| S | 2.48 | -2.02 | 30.0% | 400% | |
| S | 2.53 | -1.97 | 31.6% | 380% | |
| S | 2.53 | -1.97 | 36.7% | 300% | |
| S | 2.55 | -1.95 | 45.5% | 110% | |
| S | 2.57 | -1.93 | 21.4% | 140% | |
| S | 2.58 | -1.92 | 37.5% | 240% | |
| S | 2.58 | -1.92 | 41.7% | 120% | |
| S | 2.61 | -1.89 | 35.2% | 1420% | |
| S | 2.61 | -1.89 | 39.1% | 230% |
Sayfa 1 / 16