TFT Meta İstatistikleri
Patch 18.4bSet 18'da oynayabileceğiniz en iyi TFT şampiyonlarının istatistikleri. Master+ dereceli maçlardan alınan veriler, 30 dakikada bir güncellenir.
Oyun modu
Derece
Aralık
Tür
Kademe
Göster
| Eşya | Popüler Şampiyonlar | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S | 703 | 2.83 | -1.67 | 45.8% | 76.7% | 0.1% | ||
| S | 137 | 2.99 | -1.51 | 33.6% | 74.5% | 0.0% | ||
| S | 1796 | 3.64 | -0.86 | 24.3% | 64.3% | 0.3% | ||
| S | 9063 | 3.76 | -0.74 | 19.9% | 63.3% | 1.6% | ||
| S | 13389 | 3.81 | -0.69 | 20.5% | 62.6% | 2.3% | ||
| S | 3507 | 3.89 | -0.61 | 21.6% | 59.9% | 0.6% | ||
| S | 3273 | 3.93 | -0.57 | 19.2% | 60.7% | 0.6% | ||
| S | 51496 | 3.96 | -0.54 | 16.4% | 60.6% | 8.9% | ||
| S | 1958 | 3.96 | -0.54 | 19.1% | 59.8% | 0.3% | ||
| S | 70120 | 3.98 | -0.52 | 16.2% | 59.5% | 12.1% | ||
| S | 14973 | 4.01 | -0.49 | 18.1% | 58.7% | 2.6% | ||
| S | 4653 | 4.01 | -0.49 | 18.4% | 59.0% | 0.8% | ||
| S | 3155 | 4.01 | -0.49 | 18.7% | 58.7% | 0.5% | ||
| S | 88293 | 4.02 | -0.48 | 15.6% | 59.4% | 15.2% | ||
| S | 140140 | 4.04 | -0.46 | 15.6% | 59.1% | 24.1% | ||
| S | 88491 | 4.05 | -0.45 | 15.7% | 58.8% | 15.2% | ||
| S | 70466 | 4.06 | -0.44 | 16.6% | 58.1% | 12.1% | ||
| S | 159706 | 4.07 | -0.43 | 16.3% | 57.7% | 27.5% | ||
| S | 59273 | 4.07 | -0.43 | 15.4% | 58.1% | 10.2% | ||
| S | 44374 | 4.07 | -0.43 | 14.5% | 58.4% | 7.6% | ||
| S | 132484 | 4.10 | -0.40 | 15.8% | 57.4% | 22.8% | ||
| S | 73517 | 4.10 | -0.40 | 14.5% | 58.2% | 12.6% | ||
| S | 357 | 4.10 | -0.40 | 16.5% | 57.7% | 0.1% | ||
| S | 141772 | 4.12 | -0.38 | 15.1% | 57.4% | 24.4% | ||
| S | 109029 | 4.12 | -0.38 | 14.8% | 57.2% | 18.7% |
Sayfa 1 / 6