TFT Meta İstatistikleri
Patch 18.1dSet 18'da oynayabileceğiniz en iyi TFT şampiyonlarının istatistikleri. Master+ dereceli maçlardan alınan veriler, 30 dakikada bir güncellenir.
Seçtiğiniz filtreler için yeterli veri yok. Son 3 gün Elmas+ verisi gösteriliyor.
Oyun modu
Derece
Aralık
Tür
Kademe
Göster
| Eşya | Popüler Şampiyonlar | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S | 24 | 2.58 | -1.92 | 62.5% | 83.3% | 0.1% | ||
| S | 6 | 2.83 | -1.67 | 50.0% | 83.3% | 0.0% | ||
| S | 27 | 2.96 | -1.54 | 14.8% | 85.2% | 0.1% | ||
| S | 23 | 3.48 | -1.02 | 26.1% | 69.6% | 0.1% | ||
| S | 10 | 3.60 | -0.90 | 20.0% | 70.0% | 0.0% | ||
| S | 651 | 3.68 | -0.82 | 23.8% | 63.7% | 2.0% | ||
| S | 171 | 3.68 | -0.82 | 26.9% | 60.2% | 0.5% | ||
| S | 193 | 3.81 | -0.69 | 16.6% | 66.8% | 0.6% | ||
| S | 1696 | 3.89 | -0.61 | 19.1% | 60.3% | 5.1% | ||
| S | 969 | 3.91 | -0.59 | 18.6% | 60.9% | 2.9% | ||
| S | 974 | 3.94 | -0.56 | 20.4% | 59.4% | 2.9% | ||
| S | 79 | 3.94 | -0.56 | 15.2% | 58.2% | 0.2% | ||
| S | 95 | 3.94 | -0.56 | 12.6% | 61.1% | 0.3% | ||
| S | 502 | 3.98 | -0.52 | 16.9% | 59.6% | 1.5% | ||
| S | 913 | 3.99 | -0.51 | 16.5% | 59.4% | 2.8% | ||
| S | 4064 | 4.00 | -0.50 | 15.8% | 60.1% | 12.3% | ||
| S | 544 | 4.00 | -0.50 | 16.7% | 58.5% | 1.6% | ||
| S | 458 | 4.00 | -0.50 | 18.6% | 57.2% | 1.4% | ||
| S | 15 | 4.00 | -0.50 | 6.7% | 60.0% | 0.0% | ||
| S | 1827 | 4.03 | -0.47 | 16.7% | 58.3% | 5.5% | ||
| S | 109 | 4.04 | -0.46 | 18.3% | 59.6% | 0.3% | ||
| S | 9522 | 4.05 | -0.45 | 16.1% | 57.9% | 28.7% | ||
| S | 1089 | 4.06 | -0.44 | 14.7% | 58.4% | 3.3% | ||
| S | 898 | 4.07 | -0.43 | 17.3% | 56.3% | 2.7% | ||
| S | 1625 | 4.08 | -0.42 | 15.2% | 58.3% | 4.9% |
Sayfa 1 / 6