TFT Meta İstatistikleri
Patch 18.4bSet 18'da oynayabileceğiniz en iyi TFT şampiyonlarının istatistikleri. Master+ dereceli maçlardan alınan veriler, 30 dakikada bir güncellenir.
Oyun modu
Derece
Aralık
Maliyet
Kademe
Göster
| Şampiyon | Popüler Eşyalar | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S | 64851 | 3.54 | -0.96 | 25.7% | 66.8% | 12.1% | ||
| S | 73028 | 3.62 | -0.88 | 21.9% | 66.3% | 13.6% | ||
| S | 89736 | 3.82 | -0.68 | 19.9% | 62.3% | 16.7% | ||
| S | 101644 | 3.97 | -0.53 | 22.2% | 58.5% | 19.0% | ||
| S | 133312 | 3.97 | -0.53 | 20.7% | 58.7% | 24.9% | ||
| S | 71344 | 4.03 | -0.47 | 21.1% | 57.1% | 13.3% | ||
| S | 110820 | 4.03 | -0.47 | 20.2% | 57.6% | 20.7% | ||
| S | 42484 | 4.17 | -0.33 | 16.0% | 56.1% | 7.9% | ||
| A | 61301 | 4.22 | -0.28 | 22.8% | 52.7% | 11.4% | ||
| A | 98904 | 4.24 | -0.26 | 19.7% | 53.2% | 18.5% | ||
| A | 56966 | 4.24 | -0.26 | 10.8% | 55.7% | 10.6% | ||
| A | 95942 | 4.30 | -0.20 | 10.8% | 54.8% | 17.9% | ||
| A | 99296 | 4.30 | -0.20 | 13.3% | 53.9% | 18.5% | ||
| B | 32615 | 4.31 | -0.19 | 14.0% | 54.0% | 6.1% | ||
| B | 95523 | 4.33 | -0.17 | 15.0% | 52.8% | 17.8% | ||
| B | 23593 | 4.34 | -0.16 | 10.6% | 53.8% | 4.4% | ||
| B | 226134 | 4.34 | -0.16 | 13.3% | 53.0% | 42.2% | ||
| B | 82670 | 4.36 | -0.14 | 11.0% | 53.3% | 15.4% | ||
| B | 73980 | 4.37 | -0.13 | 13.7% | 52.4% | 13.8% | ||
| B | 43401 | 4.37 | -0.13 | 10.5% | 53.1% | 8.1% | ||
| C | 35698 | 4.40 | -0.10 | 12.4% | 52.1% | 6.7% | ||
| C | 73011 | 4.40 | -0.10 | 8.2% | 53.5% | 13.6% | ||
| C | 43234 | 4.41 | -0.09 | 12.3% | 52.2% | 8.1% | ||
| C | 102888 | 4.42 | -0.08 | 10.5% | 52.1% | 19.2% | ||
| C | 109503 | 4.43 | -0.07 | 13.3% | 51.3% | 20.4% |
Sayfa 1 / 3